Rikthehet Gjeniu i Vogel 5 serish ne Tv Klan

gjeniu i vogelRudina Magjistari rikthehet ne prezantimin e spektakleve, kete here tek Gjeniu i Vogel 5. Gjeniu i vogel, nje talent show i suksesshem i Televizioni KLAN, nga 4 marsi rikthehet ne edicionin e tij te peste. Nje studio cilesore, nje panel jurie me personazhe te njohur, dhe mbi te gjitha ajo qe do ta prezantoje kete edicion nuk do jete as Alketa Vejsiu dhe as Suela demiri, por Rudina Magjistari.

Burime brenda Tv Klan kane konfirmuar se lajmi eshte i sakte. Rudina Magjistari eshte njera nga personazhet me te njohura ne ekranet e vendit. Ajo ka prezantuar spektakle dhe emisione shume te suksesshem, ku njeri prej tyre eshte “Porta e fatit”, trasmetuar po ne Tv Klan. Tashme jo me vetem ne pasdite, por edhe cdo te hene ora 21:00 nga data 4 Mars ne skenen e Gjeniut te vogel.

Leave a Reply